Tüpraş’ ta ünvandan ve fonksiyondan bağımsız, işin içeriğine dayalı bir iş değerlendirme sistemi uygulanmaktadır.
İK VİZYONUMUZ
İK UYGULAMALARIMIZ
SOSYAL İMKANLAR
ARAMIZA KATILIN GELECEĞİ BİRLİKTE OLUŞTURALIM
İŞE ALIM SÜREÇLERİMİZLE İLGİLİ KAMUOYUNA DUYURUMUZDUR
STAJ BAŞVURUSU

 
 
Untitled Document

Genel Müdürlük

İzmit Rafinerisi

Tüpraş Genel Müdürlük ve İzmit Rafinerisi

Kış Dönemi Beceri Eğitimi Staj Başvuruları 1 Temmuz’a kadar uzatıldı!

Şirketimize yapılacak kış dönemi staj başvuruları, 6 Haziran – 1 Temmuz 2016 tarihleri arasında, yalnızca Tüpraş internet sitesi (www.tupras.com.tr) üzerinden alınacaktır, elden yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Son başvuru tarihi 1 Temmuz 2016 olup, saat 16:00’da başvuru sayfası kapatılacaktır. Ön değerlendirme sonuçları ise 15 Temmuz 2016 Cuma gününe kadar öğrencilere gönderilecek e-postalar aracılığıyla duyurulacaktır.

Ön değerlendirme aşamasını geçen öğrencilerin, 18-29_ Temmuz 2016 tarihleri arasında bizzat gelerek istenen dokümanları elden teslim etmesi gerekmektedir.

Staj sonuçları 2 Ağustos 2016 Cuma günü mesai bitimine kadar öğrencilere gönderilecek olan e-postalar aracılığıyla açıklanacaktır.

Rafinerilerimizin ve bölümlerinizin ihtiyaçları ile belirlenmiş kontenjanlar çerçevesinde yalnızca aşağıdaki koşullara uyan öğrencilerin staj talepleri değerlendirmeye alınacaktır:

  • Endüstri Meslek Liseleri ve Teknik Liselerin zorunlu kış dönemi öğrencileri,
  • Faaliyetlerimiz ile ilgili okulların/bölümlerin stajları,

Not ortalaması 60’ın altında olan (en düşük 2/4, 3/5, 60/100)  ve Tüpraş’ta daha önce staj yapmış olan öğrencilerin başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır.

Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.

Tüpraş İnsan Kaynakları