EN

İzmir Rafinerisi Sınav Başvurusu İlanı

Tüpraş İzmir Rafinerisi’nde görev yapmak üzere
 
Meslek Yüksek Okulları, Endüstri Meslek Lisesi, Anadolu Meslek Lisesi, Teknik Lise, Anadolu Teknik Lisesi ve Çok Programlı Liselerin;
 
Elektrik, Elektrik- Elektronik, Elektronik, Elektronik Haberleşme, Endüstriyel Haberleşme, Endüstriyel Elektronik, Endüstriyel Mekanik, Endüstriyel Otomasyon, Deniz ve Liman İşletme, Gemi Makineleri, Hidrolik ve Pnömatik, İş Sağlığı ve Güvenliği, İtfaiyecilik ve Yangın Güvenliği, Yangınla Mücadele, Çevre Kirlenmesi ve Kontrolü, Çevre Koruma, Makine, Makine Yağları ve Yağlama Teknolojisi, Makine Ressamlığı, Makine-Resim-Konstrüksiyon, Mekatronik, Metal, Metalürji, Metalürji Malzeme, Motor, Kimya, Laboratuvar, Petrokimya, Rafineri ve Petrokimya, Proses, Telekomünikasyon, Tesviye, Torna Tesviye, Enerji, Elektrik Enerjisi Üretim-İletim ve Dağıtımı, İnşaat, Kaynak bölümlerinden mezun
 
Üretim Operatörleri alınacaktır.
 
Adaylarda aranan koşullar;
 
  1. 3’lü vardiya düzeninde çalışabilecek,
  2. 1989 ve sonrası doğumlu,
  3. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
  4. Çok Tehlikeli İşlerde çalışmaya engel sağlık sorunu bulunmayan,
  5. Kapalı mekan, dar alan ve yüksekte çalışmaya engeli olmayan,
  6. İşe kabulü halinde sürekli olarak Aliağa’da ikamet edebilecek,
  7. Tercihen MS Office programlarını kullanabilen,
  8. Tercihen İngilizce bilen
 
Başvuruların en geç 30 Haziran 2017 Cuma günü saat 24.00’a kadar Tüpraş web sitesinden (www.tupras.com.tr) İzmir Rafinerisi İlanı”na yapılması gereklidir.
 
Tüm başvurular gizli tutulacaktır. Sınava başvuran adaylar süreç ile ilgili olarak SMS ve e-posta yolu ile bilgilendirilecektir.
 
2015-2016-2017 yıllarında sınava katılan adayların başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır. Elden, e-posta, mektup vb. yollar ile yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.
 
Başvuru Formlarında eksik veya yanlış beyanda bulunan adayların başvuruları geçersiz sayılacaktır.

Başvuru için tıklayınız.